Adam Gandžala - Zakladateľ

Adam Gandžala

Tento projekt som založil “z voľnej chvíle” v snahe pomôcť rodičom z 12 úľov vybudovať včelnicu s 20 úľmi. Akosi som potom nejako vyhral Social Impact Awards a z tade sa Adoptuj úľ odrazilo na pomáhanie včelárom z ktorejkoľvek časti Slovenska.

Občas sa ma ľudia pýtajú prečo je v projekte len 11 včelárov, veď na Slovensku ich je oveľa viac. V začiatkoch som príjmal skutočne kadekoho, bolo to založené na dôvere a tak to aj dopadlo. Mnohým adopcom som potom vyplácal z vlastného spáť ich investíciu, nakoľko mi niekto nemenovaný prestal dvýhať telefón a odpisovať. Tam som sa poučil, že čo nie je na zmluve, akoby ani nebolo.

Radšej sa teda chcem sústrediť na menšiu skupinu s ktorou dosiahnem také výsledky, že to ostatných včelárov inšpiruje k tomu začať používať facebook, insta atď aj na iné veci ako scrollovanie memes.

Kontak na mňa je tu. Prosím, neznásilňovať ho. Ak zavoláte v pracovný deň medzi 9-17, zaručene nedvyhnem, nakoľko by to bolo prakticky okrádanie môjho zamestnávateľa, keby cez pracovnú dobu riešim svoje projekty. Radšej pošlite email ak sa dá.

Phone: +421 944 420 009

Email:  adam@adoptujul.sk

Facebook: @AdamGandzala

Idea maker
0%
Support slovenských včelárov
0%
Foto a dizajn Adoptuj úľ
0%